Een nieuwe manier van reclame maken met usbstick.nl

Navigatie: USB sticks - USB stick nieuws - Een nieuwe manier van reclame maken



Om reclame te maken voor uzelf of voor uw bedrijf zult u vast weleens gebruik hebben gemaakt van de mogelijkheden om te adverteren in (regionale) dagbladen en/of weekbladen of op het door ons allen zo goed bezochte internet. Bent u echter op zoek naar een originelere methode, dan kan usbstick.nl u wellicht helpen!

Wij zijn marktleider op het gebied van USB sticks als relatiegeschenk en beschikken daarom als groothandel over vele verschillende modellen USB sticks. Wij hebben naast de standaard USB sticks, onder andere meerdere houten USB sticks, lederen USB sticks en mini USB sticks in ons assortiment.


USB STICK ALS PROMOTIEMATERIAAL

 

Een USB stick is behalve een erg leuke gadget, ook ontzettend handig vanwege zijn mogelijkheid om al uw belangrijke gegevens en bestanden veilig op te slaan. Daarnaast leent een USB stick zich uitstekend voor bedrukking en kunnen vele modellen volledig in uw eigen huiskleuren worden gemaakt. Dit maakt dat een USB stick uitermate geschikt is voor een vernieuwde methode van reclame maken.

De USB sticks zijn klein en lichtgewicht en kunnen om die reden eenvoudig worden verspreid als relatiegeschenk. Om ervoor te zorgen dat u zich nog meer kunt onderscheiden, hebben wij behalve een aparte lijn in ons assortiment met USB stick specials, ook de mogelijkheid om een USB stick te laten maken in uw eigen ontworpen vorm, de zogenoemde Custom made USB sticks. Niet alleen zullen uw relaties keer op keer herinnerd worden aan uw bedrijf, ook het oog van derden zal op deze originele geheugenstick vallen.


PERSONALISEREN VAN DE USB STICKS

 

Wanneer u uw keuze heeft kunnen maken uit onze modellen, bieden wij u de mogelijkheid om de USB stick in onze eigen, moderne drukkerij te voorzien van uw eigen logo of persoonlijke boodschap. Doordat wij beschikken over deze drukkerij, kunnen wij de levertijden van de USB sticks relatief kort houden. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid om de USB sticks te laten voorzien van een data. U kunt er bijvoorbeeld voorbeeld voor kiezen om uw bedrijfsinformatie, reclameboodschap of bedrijfspresentatie te laten plaatsen op de USB stick. Hierdoor zullen uw relaties te allen tijde terug kunnen kijken op de door u verkregen informatie.

Wanneer u nog meer vragen heeft over het inzetten van een USB stick als reclamemateriaal en de daarbij behorende mogelijkheden, kunt u vrijblijvend contact opnemen met onze verkoopafdeling.

Reclame USB sticks


USB sticks top 10
USB stick Twist
USB stick Twist
Luxe USB stick pen Sydney
USB pennen
USB sleutel Home
USB sleutels
Houten USB sticks Wood
Houten USB stick
Luxe leren USB stick Sleutelhanger
Leren USB stick
USB stick poppetjes Dudes
USB poppetje
USB memory stick Creditcard
USB creditcard
Mini USB sticks Shuffle
Mini USB stick
Custom made USB sticks
Custom USB
USB stick Lamp
USB stick lamp

Nieuws
-
USB sticks voor ziekenhuis
-
Promotie USB sticks
-
Introductie USB stick Button
-
Relaties verdienen een medaille
Alle nieuwsberichten
Thema's
- USB sticks in de zorg
- Auto USB sticks
- School USB sticks
- USB relatiegeschenken
Alle thema's
Veelgestelde vragen
- Wat is USB 3.0
-
USB stick wiki
-
Hoe kan ik bestellen
- Garantie USB sticks
Alle veelgestelde vragen


Usbstick.nl
Correspondentieadres
Bezoekersadres
T: 0315-632515
Postbus 165
De Bolanden 4-6
F: 0315-631533
7070 AD Ulft
7071 PW Ulft
E: info@stravers.nl